Vogue 5239

Нема на залиха

4.290,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,

Модел : VO 5239 1880
Големина : 54
Големина на рачки : 140
Големина на мост : 16
Поларизираност : Не
Материјал : Ацетатна пластика

Неодамна прегледани производи

No recently viewed products to display
Scroll to Top