Vogue Vo5285 2599

На залиха

5.290,00 ден

Категорија: ,

Модел : Vo5285 2599

Големина : 53

Големина на рачки : 140

Големина на мост : 16

Поларизираност : Не

Материјал : Ацетатна пластика

Неодамна прегледани производи

No recently viewed products to display
Scroll to Top