EMPORIO ARMANI EA 213U 50261W 53

Нема на залиха

Модел : EA 213U 50261W 53

Големина : 53

Големина на рачки :140

Големина на мост : 17

Материјал :Метал/ Ацетатна пластика

10.500,00 ден

Нема на залиха

Модел : EA 213U 50261W 53

Големина : 53

Големина на рачки :140

Големина на мост : 17

Материјал :Метал/ Ацетатна пластика

Неодамна прегледани производи

No recently viewed products to display
Scroll to Top